Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Tomasovia"

Porażka i remis juniorów z Chełmianką

Utworzono dnia 03.11.2018

W sobotę na stadionie w Lubyczy Królewskiej ostatnie mecze rundy jesiennej rozegrali juniorzy starsi i młodsi Tomasovii, którzy zmierzyli się z Chełmianką Chełm.

Juniorzy starsi trenowani przez Pawła Babiarza prowadzili do przerwy z Chełmianką 3:1, po golach zdobytych przez Jakuba Szutę, Romana Jędruszczaka i Jakuba Witkowskiego, lecz w drugich 45 minutach bramki strzelali już tylko piłkarze z Chełma, którzy ostatecznie pokonali nasz zespół 4:3.

Nie wygrali również juniorzy młodsi Tomasovii, którzy zremisowali z Chełmianką 2:2. Gole dla podopiecznych Bartosza StefanikaStefanika zdobyli Michał Wojtowicz oraz Bartłomiej Pleskacz.