Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Tomasovia"

II miejsce piłkarzy Tomasovii r.2007/08 w Oleszycach

Utworzono dnia 20.02.2019

W poniedziałek 18 lutego rozegrany został w Oleszycach halowy turniej piłkarski dla piłkarzy z roczników 2007/2008. We wspomnianych zawodach udział wzięli piłkarze Tomasovii trenowani przez Zenona Maksymiaka, który do rywalizacji wystawił dwie drużyny. Miło nam poinformować, że Tomasovia I zajęła w końcowej klasyfikacji 2 miejsce ulegając w finale drużynie z Jarosławia, natomiast Tomasovia II uplasowała się na 7 miejscu. Poniżej zamieszczamy wyniki spotkań z udziałem naszych drużyn.

Relax Księżpol - Tomasovia I 1:3

Czarni Oleszyce - Tomasovia I  0:2

Roztocze Narol - Tomasovia I  1:4

Tomasovia II - JKS Jarosław 0:3

Juvenia Cieszanów - Tomasovia II 1:1

Tomasovia II - FA Lubaczów 0:4

Półfinał: Tomasovia I - Juvenia Cieszanów 5:0

Mecz o 7 miejsce: Tomasovia II - Roztocze Narol 2:1

Finał: Tomasovia I - JKS Jarosław 1:2

Tomasovia I: Marcel Misiuda, Paula Witkowska, Mateusz Małysz, Maciej Szuta, Rafał Sierzyński, Roberto Materrazzo, Błażej Piechnik, Oliwier Kuks, Igor Samek.

Tomasovia II: Patryk Tryndoch, Bartłomiej Błajda, Laurent Górnik, Maciej Garbula, Paweł Wojtasiuk, Radosław Szponar, Bogusz Sierzyński, Karol Iskierka, Krzysztof Malec.