Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Tomasovia"

Juniorzy młodsi gromią Lubliniankę Lublin

Utworzono dnia 14.10.2017

W sobotnie popołudnie swój mecz rozegrali juniorzy młodsi Tomasovii, którzy za rywali mieli ostatni zespół w tabeli Lubliniankę Lublin. Tomaszowianie nie dali najmniejszych szans swoim przeciwnikom i już do przerwy prowadzili 3:0 po golach Jakuba Szuty, Kacpra Ciećko i Karola Szymańskiego. Po przerwie było jeszcze lepiej, ponieważ nasi piłkarze zdobyli jeszcze 7 goli, które zdobywali Karol Szymański, Jakub Witkowski (dwie), Przemysław Krawczyk, Piotr Krawczyk, Kacper Błajda, a także bramkarz Daniel Piwowarczyk z rzutu karnego. Ostatecznie piłkarze Tomasovii wygrali 10:1.

Tomasovia: Piwowarczyk (75' Herda)- Olenkiewicz (62' Bełz), Błajda, Piotr Krawczyk, Jarosz (65' Wawrzusiszyn) - Witkowski (57' Chmurzyński), Zawiślak, Szymański (57' Skóra), Ciećko (50' Różycki), Przemysław Krawczyk - Szuta

Sędzia: Krzysztof Zub