Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Tomasovia"

II liga - Terminarz

Sezon 2018/19 Runda Zasadnicza

 

I kolejka 29 września

 

Tomasovia

3-0

CKiS Maraton Krzeszowice

MKS San-Pajda Jarosław

3-0

SMS PZPS Szczyrk II

KPKS Halemba Ruda Śląska

3-1

LUK AZS UMCS Lublin

KS Marba Sędziszów Małopolski

3-2

Pogoń Proszowice

Silesia Volley MSK Mysłowice

3-0

MKS Sokół Radzionków

 

II kolejka 6 październik

 

 

MKS San-Pajda Jarosław

3-1

Tomasovia

SMS PZPS Szczyrk II

3-0

MKS Sokół Radzionków

KPKS Halemba Ruda Śląska

3-0

KS Marba Sędziszów Małopolski

CKiS Maraton Krzeszowice

1-3

LUK AZS UMCS Lublin

Pogoń Proszowice

2-3

Silesia Volley MSK Mysłowice

 

III kolejka 13 październik

 

Tomasovia

2-3

SMS PZPS Szczyrk II

LUK AZS UMCS Lublin

0-3

MKS San-Pajda Jarosław

KS Marba Sędziszów Małopolski

3-2

CKiS Maraton Krzeszowice

Silesia Volley MSK Mysłowice

3-2

KPKS Halemba Ruda Śląska

MKS Sokół Radzionków

3-0

Pogoń Proszowice

 

IV kolejka 20 październik

 

Tomasovia

3-1

LUK AZS UMCS Lublin

SMS PZPS Szczyrk II

3-0

Pogoń Proszowice

KPKS Halemba Ruda Śląska

3-0

MKS Sokół Radzionków

CKiS Maraton Krzeszowice

3-2

Silesia Volley MSK Mysłowice

MKS San-Pajda Jarosław

3-0

KS Marba Sędziszów Małopolski

 

V kolejka 27 październik

 

 

KS Marba Sędziszów Małopolski

0-3

Tomasovia

LUK AZS UMCS Lublin

0-3

SMS PZPS Szczyrk II

Silesia Volley MSK Mysłowice

1-3

MKS San-Pajda Jarosław

MKS Sokół Radzionków

2-3

CKiS Maraton Krzeszowice

Pogoń Proszowice

3-2

KPKS Halemba Ruda Śląska

VI kolejka 3 listopad

 

Tomasovia

3-0

Silesia Volley MSK Mysłowice

SMS PZPS Szczyrk II

3-2

KPKS Halemba Ruda Śląska

CKiS Maraton Krzeszowice

3-0

Pogoń Proszowice

MKS San-Pajda Jarosław

3-0

MKS Sokół Radzionków

LUK AZS UMCS Lublin

3-0

KS Marba Sędziszów Małopolski

 

VII kolejka 10 listopad

 

MKS Sokół Radzionków

1-3

Tomasovia

KS Marba Sędziszów Małopolski

0-3

SMS PZPS Szczyrk II

Silesia Volley MSK Mysłowice

3-1

LUK AZS UMCS Lublin

Pogoń Proszowice

0-3

MKS San-Pajda Jarosław

KPKS Halemba Ruda Śląska

3-0

CKiS Maraton Krzeszowice

 

VIII kolejka 17 listopad

 

Tomasovia

3-0

Pogoń Proszowice

SMS PZPS Szczyrk II

3-0

CKiS Maraton Krzeszowice

MKS San-Pajda Jarosław

3-0

KPKS Halemba Ruda Śląska

LUK AZS UMCS Lublin

2-3

MKS Sokół Radzionków

KS Marba Sędziszów Małopolski

0-3

Silesia Volley MSK Mysłowice

 

IX kolejka 24 listopad

 

 

KPKS Halemba Ruda Śląska

3-1

Tomasovia

SMS PZPS Szczyrk II

3-0

Silesia Volley MSK Mysłowice

MKS Sokół Radzionków

3-0

KS Marba Sędziszów Małopolski

Pogoń Proszowice

0-3

LUK AZS UMCS Lublin

MKS San-Pajda Jarosław

3-0

CKiS Maraton Krzeszowice

 

X kolejka 1 grudzień

 

CKiS Maraton Krzeszowice

3-0

Tomasovia

SMS PZPS Szczyrk II

1-3

MKS San-Pajda Jarosław

LUK AZS UMCS Lublin

3-2

KPKS Halemba Ruda Śląska

Pogoń Proszowice

3-2

KS Marba Sędziszów Małopolski

MKS Sokół Radzionków

3-1

Silesia Volley MSK Mysłowice

 

XI kolejka 8 grudzień

 

 

Tomasovia

0-3

MKS San-Pajda Jarosław

MKS Sokół Radzionków

0-3

SMS PZPS Szczyrk II

Silesia Volley MSK Mysłowice

3-0

Pogoń Proszowice

KS Marba Sędziszów Małopolski

3-2

KPKS Halemba Ruda Śląska

LUK AZS UMCS Lublin

3-1

CKiS Maraton Krzeszowice

 

XII kolejka 15 grudzień

 

 

SMS PZPS Szczyrk II

3-2

Tomasovia

MKS San-Pajda Jarosław

3-0

LUK AZS UMCS Lublin

CKiS Maraton Krzeszowice

3-1

KS Marba Sędziszów Małopolski

KPKS Halemba Ruda Śląska

2-3

Silesia Volley MSK Mysłowice

Pogoń Proszowice

3-2

MKS Sokół Radzionków

 

XIII kolejka 22 grudzień

 

LUK AZS UMCS Lublin

3-0

Tomasovia

Pogoń Proszowice

3-0

SMS PZPS Szczyrk II

MKS Sokół Radzionków

0-3

KPKS Halemba Ruda Śląska

Silesia Volley MSK Mysłowice

1-3

CKiS Maraton Krzeszowice

KS Marba Sędziszów Małopolski

0-3

MKS San-Pajda Jarosław

 

XIV kolejka 5 styczeń

 

Tomasovia

-

KS Marba Sędziszów Małopolski

SMS PZPS Szczyrk II

-

LUK AZS UMCS Lublin

MKS San-Pajda Jarosław

-

Silesia Volley MSK Mysłowice

CKiS Maraton Krzeszowice

-

MKS Sokół Radzionków

KPKS Halemba Ruda Śląska

-

Pogoń Proszowice

 

XV kolejka 12 styczeń

 

Silesia Volley MSK Mysłowice

-

Tomasovia

KPKS Halemba Ruda Śląska

-

SMS PZPS Szczyrk II

Pogoń Proszowice

-

CKiS Maraton Krzeszowice

MKS Sokół Radzionków

-

MKS San-Pajda Jarosław

KS Marba Sędziszów Małopolski

-

LUK AZS UMCS Lublin

 

XVI kolejka 19 styczeń

 

 

Tomasovia

-

MKS Sokół Radzionków

SMS PZPS Szczyrk II

-

KS Marba Sędziszów Małopolski

LUK AZS UMCS Lublin

-

Silesia Volley MSK Mysłowice

MKS San-Pajda Jarosław

-

Pogoń Proszowice

CKiS Maraton Krzeszowice

-

KPKS Halemba Ruda Śląska

 

XVII kolejka 26 styczeń

 

 

Pogoń Proszowice

-

Tomasovia

CKiS Maraton Krzeszowice

-

SMS PZPS Szczyrk II

KPKS Halemba Ruda Śląska

-

MKS San-Pajda Jarosław

MKS Sokół Radzionków

-

LUK AZS UMCS Lublin

Silesia Volley MSK Mysłowice

-

KS Marba Sędziszów Małopolski

 

XVIII kolejka 2 luty

 

 

Tomasovia

-

KPKS Halemba Ruda Śląska

SMS PZPS Szczyrk II

-

Silesia Volley MSK Mysłowice

KS Marba Sędziszów Małopolski

-

MKS Sokół Radzionków

LUK AZS UMCS Lublin

-

Pogoń Proszowice

MKS San-Pajda Jarosław

-

CKiS Maraton Krzeszowice

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Imieniny