Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Tomasovia"

IV liga terminarz i wyniki 2020/21

Kolejka nr 1, data: 2020-08-02 

 

 

MECZ

 

WYNIK

1

Victoria Żmudź

-

Gryf Gmina Zamość

0 : 0

2

Granit Bychawa

-

Unia Hrubieszów

3 : 0

3

Tomasovia Tomaszów Lubelski

-

Kłos Chełm

8 : 0

4

Świdniczanka Świdnik

-

Unia Białopole

4 : 2

5

Grom Różaniec

-

Kryształ Werbkowice

3 : 1

6

Łada 1945 Biłgoraj

-

Huczwa Tyszowce

0 : 3

Kolejka nr 2, data: 2020-08-09  

 

 

MECZ

 

WYNIK

7

Gryf Gmina Zamość

-

Huczwa Tyszowce

2 : 1

8

Kryształ Werbkowice

-

Łada 1945 Biłgoraj

6 : 0

9

Unia Białopole

-

Grom Różaniec

0 : 4

10

Kłos Chełm

-

Świdniczanka Świdnik

0 : 1

11

Unia Hrubieszów

-

Tomasovia Tomaszów Lubelski

1 : 3

12

Victoria Żmudź

-

Granit Bychawa

3 : 0

Kolejka nr 3, data: 2020-08-12 

 

 

MECZ

 

WYNIK

13

Granit Bychawa

-

Gryf Gmina Zamość

2 : 1

14

Tomasovia Tomaszów Lubelski

-

Victoria Żmudź

1 : 0

15

Świdniczanka Świdnik

-

Unia Hrubieszów

3 : 0

16

Grom Różaniec

-

Kłos Chełm

2 : 0

17

Łada 1945 Biłgoraj

-

Unia Białopole

0 : 3

18

Huczwa Tyszowce

-

Kryształ Werbkowice

4 : 0

Kolejka nr 4, data: 2020-08-15

 

 

MECZ

 

WYNIK

19

Gryf Gmina Zamość

-

Kryształ Werbkowice

0 : 0

20

Unia Białopole

-

Huczwa Tyszowce

1 : 3

21

Kłos Chełm

-

Łada 1945 Biłgoraj

5 : 0

22

Unia Hrubieszów

-

Grom Różaniec

1 : 0

23

Victoria Żmudź

-

Świdniczanka Świdnik

4 : 3

24

Granit Bychawa

-

Tomasovia Tomaszów Lubelski

0 : 2

Kolejka nr 5, data: 2020-08-23

 

 

MECZ

 

WYNIK

25

Tomasovia Tomaszów Lubelski

-

Gryf Gmina Zamość

6 : 0

26

Świdniczanka Świdnik

-

Granit Bychawa

2 : 0

27

Grom Różaniec

-

Victoria Żmudź

0 : 1

28

Łada 1945 Biłgoraj

-

Unia Hrubieszów

0 : 2

29

Huczwa Tyszowce

-

Kłos Chełm

0 : 1

30

Kryształ Werbkowice

-

Unia Białopole

2 : 1

Kolejka nr 6, data: 2020-08-29  

 

 

MECZ

 

WYNIK

31

Gryf Gmina Zamość

-

Unia Białopole

5 : 2

32

Kłos Chełm

-

Kryształ Werbkowice

1 : 5

33

Unia Hrubieszów

-

Huczwa Tyszowce

3 : 3

34

Victoria Żmudź

-

Łada 1945 Biłgoraj

3 : 0

35

Granit Bychawa

-

Grom Różaniec

2 : 1

36

Tomasovia Tomaszów Lubelski

-

Świdniczanka Świdnik

1 : 0

Kolejka nr 7, data: 2020-09-06  

 

 

MECZ

 

WYNIK

37

Świdniczanka Świdnik

-

Gryf Gmina Zamość

4 : 0

38

Grom Różaniec

-

Tomasovia Tomaszów Lubelski

0 : 1

39

Łada 1945 Biłgoraj

-

Granit Bychawa

0 : 6

40

Huczwa Tyszowce

-

Victoria Żmudź

1 : 2

41

Kryształ Werbkowice

-

Unia Hrubieszów

0 : 0

42

Unia Białopole

-

Kłos Chełm

0 : 3

Kolejka nr 8, data: 2020-09-12  

 

 

MECZ

 

WYNIK

43

Gryf Gmina Zamość

-

Kłos Chełm

1 : 0

44

Unia Hrubieszów

-

Unia Białopole

3 : 2

45

Victoria Żmudź

-

Kryształ Werbkowice

1 : 0

46

Granit Bychawa

-

Huczwa Tyszowce

2 : 2

47

Tomasovia Tomaszów Lubelski

-

Łada 1945 Biłgoraj

10 : 0

48

Świdniczanka Świdnik

-

Grom Różaniec

3 : 3

Kolejka nr 9, data: 2020-09-20 

 

 

MECZ

 

WYNIK

49

Grom Różaniec

-

Gryf Gmina Zamość

0 : 2

50

Łada 1945 Biłgoraj

-

Świdniczanka Świdnik

2 : 7

51

Huczwa Tyszowce

-

Tomasovia Tomaszów Lubelski

0 : 4

52

Kryształ Werbkowice

-

Granit Bychawa

1 : 0

53

Unia Białopole

-

Victoria Żmudź

0 : 1

54

Kłos Chełm

-

Unia Hrubieszów

0 : 0

Kolejka nr 10, data: 2020-09-26  

 

 

MECZ

 

WYNIK

55

Gryf Gmina Zamość

-

Unia Hrubieszów

2 : 0

56

Victoria Żmudź

-

Kłos Chełm

2 : 0

57

Granit Bychawa

-

Unia Białopole

4 : 1

58

Tomasovia Tomaszów Lubelski

-

Kryształ Werbkowice

2 : 2

59

Świdniczanka Świdnik

-

Huczwa Tyszowce

1 : 2

60

Grom Różaniec

-

Łada 1945 Biłgoraj

5 : 0

Kolejka nr 11, data: 2020-10-03  

 

 

MECZ

 

WYNIK

61

Łada 1945 Biłgoraj

-

Gryf Gmina Zamość

1 : 0

62

Huczwa Tyszowce

-

Grom Różaniec

0 : 3

63

Kryształ Werbkowice

-

Świdniczanka Świdnik

0 : 0

64

Unia Białopole

-

Tomasovia Tomaszów Lubelski

1 : 5

65

Kłos Chełm

-

Granit Bychawa

0 : 0

66

Unia Hrubieszów

-

Victoria Żmudź

1 : 1

Kolejka nr 12, data: 2020-10-11  

 

 

MECZ

 

WYNIK

67

Gryf Gmina Zamość

-

Victoria Żmudź

0 : 2

68

Unia Hrubieszów

-

Granit Bychawa

0 : 0

69

Kłos Chełm

-

Tomasovia Tomaszów Lubelski

0 : 4

70

Unia Białopole

-

Świdniczanka Świdnik

1 : 6

71

Kryształ Werbkowice

-

Grom Różaniec

0 : 1

72

Huczwa Tyszowce

-

Łada 1945 Biłgoraj

2 : 1

Kolejka nr 13, data: 2020-10-18  

 

 

MECZ

 

WYNIK

73

Huczwa Tyszowce

-

Gryf Gmina Zamość

6 : 0

74

Łada 1945 Biłgoraj

-

Kryształ Werbkowice

0 : 1

75

Grom Różaniec

-

Unia Białopole

3 : 2

76

Świdniczanka Świdnik

-

Kłos Chełm

1 : 0

77

Tomasovia Tomaszów Lubelski

-

Unia Hrubieszów

4 : 1

78

Granit Bychawa

-

Victoria Żmudź

1 : 0

Kolejka nr 14, data: 2020-11-04  

 

 

MECZ

 

WYNIK

79

Gryf Gmina Zamość

-

Granit Bychawa

0 : 3

80

Victoria Żmudź

-

Tomasovia Tomaszów Lubelski

0 : 3

81

Unia Hrubieszów

-

Świdniczanka Świdnik

0 : 2

82

Kłos Chełm

-

Grom Różaniec

0 : 1

83

Unia Białopole

-

Łada 1945 Biłgoraj

1 : 3

84

Kryształ Werbkowice

-

Huczwa Tyszowce

3 : 2

Kolejka nr 15, data: 2020-10-31 

 

 

MECZ

 

WYNIK

85

Kryształ Werbkowice

-

Gryf Gmina Zamość

2 : 0

86

Huczwa Tyszowce

-

Unia Białopole

1 : 0

87

Łada 1945 Biłgoraj

-

Kłos Chełm

0 : 2

88

Grom Różaniec

-

Unia Hrubieszów

3 : 0

89

Świdniczanka Świdnik

-

Victoria Żmudź

0 : 0

90

Tomasovia Tomaszów Lubelski

-

Granit Bychawa

5 : 0

Kolejka nr 16, data: 2020-11-28  

 

 

MECZ

 

WYNIK

91

Gryf Gmina Zamość

-

Tomasovia Tomaszów Lubelski

0 : 6

92

Granit Bychawa

-

Świdniczanka Świdnik

1 : 0

93

Victoria Żmudź

-

Grom Różaniec

0 : 0

94

Unia Hrubieszów

-

Łada 1945 Biłgoraj

5 : 0

95

Kłos Chełm

-

Huczwa Tyszowce

0 : 2

96

Unia Białopole

-

Kryształ Werbkowice

1 : 2

Kolejka nr 17, data: 2020-11-25  

 

 

MECZ

 

WYNIK

97

Unia Białopole

-

Gryf Gmina Zamość

1 : 2

98

Kryształ Werbkowice

-

Kłos Chełm

1 : 0

99

Huczwa Tyszowce

-

Unia Hrubieszów

3 : 3

100

Łada 1945 Biłgoraj

-

Victoria Żmudź

2 : 3

101

Grom Różaniec

-

Granit Bychawa

2 : 2

102

Świdniczanka Świdnik

-

Tomasovia Tomaszów Lubelski

1 : 3

Kolejka nr 18, data: 2020-11-14  

 

 

MECZ

 

WYNIK

103

Gryf Gmina Zamość

-

Świdniczanka Świdnik

2 : 1

104

Tomasovia Tomaszów Lubelski

-

Grom Różaniec

2 : 0

105

Granit Bychawa

-

Łada 1945 Biłgoraj

6 : 0

106

Victoria Żmudź

-

Huczwa Tyszowce

3 : 0

107

Unia Hrubieszów

-

Kryształ Werbkowice

2 : 1

108

Kłos Chełm

-

Unia Białopole

3 : 0

Kolejka nr 19, data: 2020-11-21 

 

 

MECZ

 

WYNIK

109

Kłos Chełm

-

Gryf Gmina Zamość

1 : 1

110

Unia Białopole

-

Unia Hrubieszów

1 : 4

111

Kryształ Werbkowice

-

Victoria Żmudź

3 : 2

112

Huczwa Tyszowce

-

Granit Bychawa

2 : 1

113

Łada 1945 Biłgoraj

-

Tomasovia Tomaszów Lubelski

0 : 2

114

Grom Różaniec

-

Świdniczanka Świdnik

1 : 2

Kolejka nr 20, data: 2021-03-14  

 

 

MECZ

 

WYNIK

115

Gryf Gmina Zamość

-

Grom Różaniec

2 : 1

116

Świdniczanka Świdnik

-

Łada 1945 Biłgoraj

3 : 0

117

Tomasovia Tomaszów Lubelski

-

Huczwa Tyszowce

2 : 0

118

Granit Bychawa

-

Kryształ Werbkowice

2 : 0

119

Victoria Żmudź

-

Unia Białopole

2 : 0

120

Unia Hrubieszów

-

Kłos Chełm

0 : 3

Kolejka nr 21, data: 2021-03-20 

 

 

MECZ

 

WYNIK

121

Unia Hrubieszów

-

Gryf Gmina Zamość

:

122

Kłos Chełm

-

Victoria Żmudź

:

123

Unia Białopole

-

Granit Bychawa

:

124

Kryształ Werbkowice

-

Tomasovia Tomaszów Lubelski

:

125

Huczwa Tyszowce

-

Świdniczanka Świdnik

:

126

Łada 1945 Biłgoraj

-

Grom Różaniec

:

Kolejka nr 22, data: 2021-03-28 

 

 

MECZ

 

WYNIK

127

Gryf Gmina Zamość

-

Łada 1945 Biłgoraj

:

128

Grom Różaniec

-

Huczwa Tyszowce

:

129

Świdniczanka Świdnik

-

Kryształ Werbkowice

:

130

Tomasovia Tomaszów Lubelski

-

Unia Białopole

:

131

Granit Bychawa

-

Kłos Chełm

:

132

Victoria Żmudź

-

Unia Hrubieszów

:

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny