Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Tomasovia"

IV liga terminarz i wyniki

SEZON 2018./2019

 

Kolejka 1 - 15 sierpnia 

 

Lewart Lubartów 1-1 Kłos Chełm
Start Krasnystaw 0-0 Victoria Żmudź
Włodawianka Włodawa 0-4 Orlęta Łuków
Hetman Zamość 5-0 MKS Ryki
Kryształ Werbkowice 2-1 Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin 5-0 Polesie Kock
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Huczwa Tyszowce
Górnik II Łęczna 5-0 Łada Biłgoraj

 

 

 Kolejka 2 - 18/19 sierpnia

 

Kłos Chełm 1-1 Łada Biłgoraj
Huczwa Tyszowce 1-2 Górnik II Łęczna
Polesie Kock 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola 3-3 Lublinianka Lublin
MKS Ryki 1-1 Kryształ Werbkowice
Orlęta Łuków 1-4 Hetman Zamość
Victoria Żmudź 0-1 Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów 2-0 Start Krasnystaw

 

 

Kolejka 3 - 25/26 sierpnia

 

Start Krasnystaw 2-1 Kłos Chełm
Włodawianka Włodawa 0-1 Lewart Lubartów
Hetman Zamość 6-1 Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice 1-0 Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin 2-0 MKS Ryki
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna 2-3 Polesie Kock
Łada Biłgoraj 1-3 Huczwa Tyszowce

 

 

Kolejka 4 - 29 Sierpnia

 

Kłos Chełm 3-2 Huczwa Tyszowce
Polesie Kock 2-3 Łada Biłgoraj
Powiślak Końskowola 2-1 Górnik II Łęczna
MKS Ryki 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków 2-3 Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź 1-1 Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów 0-1 Hetman Zamość
Start Krasnystaw 2-2 Włodawianka Włodawa

 

Kolejka 5 - 1-2 września

 

Włodawianka Włodawa 2-1 Kłos Chełm
Hetman Zamość 3-0 Start Krasnystaw
Kryształ Werbkowice 1-2 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 1-0 Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna 5-2 MKS Ryki
Łada Biłgoraj 1-2 Powiślak Końskowola
Huczwa Tyszowce 1-2 Polesie Kock

 

Kolejka 6 - 8-9 września

 

Kłos Chełm 1-1 Polesie Kock
Powiślak Końskowola 4-0 Huczwa Tyszowce
MKS Ryki 1-2 Łada Biłgoraj
Orlęta Łuków 1-2 Górnik II Łęczna
Victoria Żmudź 5-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów 1-2 Lublinianka Lublin
Start Krasnystaw 0-2 Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa 0-3 Hetman Zamość

 

Kolejka 7 - 15-16 września

 

Hetman Zamość 6-0 Kłos Chełm
Kryształ Werbkowice 2-1 Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin 2-0 Start Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna 3-0 Victoria Żmudź
Łada Biłgoraj 0-1 Orlęta Łuków
Huczwa Tyszowce 2-0 MKS Ryki
Polesie Kock 0-5 Powiślak Końskowola

 

Kolejka 8 - 22-23 września

 

Kłos Chełm 1-0 Powiślak Końskowola
MKS Ryki 1-1 Polesie Kock
Orlęta Łuków 2-0 Huczwa Tyszowce
Victoria Żmudź 3-0 Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów 6-0 Górnik II Łęczna
Start Krasnystaw 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Włodawianka Włodawa 2-1 Lublinianka Lublin
Hetman Zamość 4-1 Kryształ Werbkowice

 

Kolejka 9 - 29-30 września

 

Kryształ Werbkowice 4-3 Kłos Chełm
Lublinianka Lublin 2-1 Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Włodawianka Włodawa
Górnik II Łęczna 0-0 Start Krasnystaw
Łada Biłgoraj 1-4 Lewart Lubartów
Huczwa Tyszowce 1-2 Victoria Żmudź
Polesie Kock 3-1 Orlęta Łuków
Powiślak Końskowola 2-0 MKS Ryki

 

Kolejka 10 - 6-7 października

 

Kłos Chełm 6-1 MKS Ryki
Orlęta Łuków 0-0 Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź 2-0 Polesie Kock
Lewart Lubartów 7-0 Huczwa Tyszowce
Start Krasnystaw 0-3 Łada Biłgoraj
Włodawianka Włodawa 1-9 Górnik II Łęczna
Hetman Zamość 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice 2-1 Lublinianka Lublin

 

Kolejka 11 - 13-14 października

 

Lublinianka Lublin 1-1 Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna 4-1 Hetman Zamość
Łada Biłgoraj 1-2 Włodawianka Włodawa
Huczwa Tyszowce 4-0 Start Krasnystaw
Polesie Kock 0-4 Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola 3-1 Victoria Żmudź
MKS Ryki 2-3 Orlęta Łuków

 

Kolejka 12 - 20-21 października

 

Kłos Chełm 1-3 Orlęta Łuków
Victoria Żmudź 9-1 MKS Ryki
Lewart Lubartów 0-0 Powiślak Końskowola
Start Krasnystaw 1-0 Polesie Kock
Włodawianka Włodawa 3-0 Huczwa Tyszowce
Hetman Zamość 4-1 Łada Biłgoraj
Kryształ Werbkowice 0-2 Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin 3-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski

 

Kolejka 13 - 27-28 października

 

Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Kłos Chełm
Górnik II Łęczna 0-1 Lublinianka Lublin
Łada Biłgoraj 0-1 Kryształ Werbkowice
Huczwa Tyszowce 1-5 Hetman Zamość
Polesie Kock 2-2 Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola 3-3 Start Krasnystaw
MKS Ryki 1-1 Lewart Lubartów
Orlęta Łuków 0-2 Victoria Żmudź

 

Kolejka 14 - 3-4 listopada

 

Kłos Chełm 3-3 Victoria Żmudź
Lewart Lubartów 5-1 Orlęta Łuków
Start Krasnystaw 5-0 MKS Ryki
Włodawianka Włodawa 1-3 Powiślak Końskowola
Hetman Zamość 3-1 Polesie Kock
Kryształ Werbkowice 2-2 Huczwa Tyszowce
Lublinianka Lublin 1-0 Łada Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-1 Górnik II Łęczna

 

Kolejka 15 - 10-11 listopada

 

Kłos Chełm 0-2 Górnik II Łęczna
Łada Biłgoraj 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huczwa Tyszowce 2-1 Lublinianka Lublin
Polesie Kock 1-2 Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola 1-2 Hetman Zamość
MKS Ryki 2-5 Włodawianka Włodawa
Orlęta Łuków 1-0 Start Krasnystaw
Victoria Żmudź 1-2 Lewart Lubartów

 

Kolejka nr 16, data: 2018-11-17

 

Kłos Chełm

0-3

Lewart Lubartów

Victoria Żmudź

1-1

Start 1944 Krasnystaw

Orlęta Łuków

-

Włodawianka Włodawa

MKS Ryki

0-5

Fundacja KS Hetman Zamość

Powiślak Końskowola

4-1

Kryształ Werbkowice

Polesie Kock

1-1

KS Lublinianka

Huczwa Tyszowce

2-1

Tomasovia Tomaszów Lubelski

Łada 1945 Biłgoraj

3-2

Górnik II Łęczna S.A.