Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Tomasovia"

Terminarz IV ligi na nowy sezon 2019/20

Utworzono dnia 05.07.2019

Znany jest już terminarz IV ligi na nowy sezon 2019/20. Piłkarze Tomasovii zmagania ligowe rozpoczną spotkaniem na własnym boisku z Kłosem Chełm, a ostatni ligowy mecz rozegrają 9/10 listopada dalekim wyjazdem do Huraganu Międzyrzec Podlaski. Poniżej cały terminarz. 

 

 

1. kolejka (15 sierpnia)

 

Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna S.A. – Granit Bychawa
KS Lublinianka – Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm
Unia Hrubieszów – Huragan Międzyrzec Podlaski
Powiślak Końskowola – Sparta Rejowiec Fabryczny
Orlęta Łuków – Włodawianka Włodawa
Podlasie Biała Podlaska – Lewart Lubartów


 

2. kolejka (18 sierpnia)

 

Victoria Żmudź – Lewart Lubartów
Włodawianka Włodawa – Podlasie Biała Podlaska
Sparta Rejowiec Fabryczny – Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski – Powiślak Końskowola
Kłos Chełm – Unia Hrubieszów
Kryształ Werbkowice – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Granit Bychawa – KS Lublinianka
Łada 1945 Biłgoraj – Górnik II Łęczna S.A.


3 kolejka (24-25 sierpnia)

 

Górnik II Łęczna S.A. – Victoria Żmudź

KS Lublinianka – Łada 1945 Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Granit Bychawa
Unia Hrubieszów – Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola – Kłos Chełm
Orlęta Łuków – Huragan Międzyrzec Podlaski
Podlasie Biała Podlaska – Sparta Rejowiec Fabryczny
Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa


 

4. kolejka (28 sierpnia)

 

Victoria Żmudź – Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny – Lewart Lubartów
Huragan Międzyrzec Podlaski – Podlasie Biała Podlaska
Kłos Chełm – Orlęta Łuków
Kryształ Werbkowice – Powiślak Końskowola
Granit Bychawa – Unia Hrubieszów
Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik II Łęczna S.A. – KS Lublinianka

5 kolejka (31 sierpnia-1 września)



 

KS Lublinianka – Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Górnik II Łęczna S.A.
Unia Hrubieszów – Łada 1945 Biłgoraj
Powiślak Końskowola – Granit Bychawa
Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice
Podlasie Biała Podlaska – Kłos Chełm
Lewart Lubartów – Huragan Międzyrzec Podlaski
Włodawianka Włodawa – Sparta Rejowiec Fabryczny


 

6. kolejka (7-8 września)

 

Victoria Żmudź – Sparta Rejowiec Fabryczny
Huragan Międzyrzec Podlaski – Włodawianka Włodawa
Kłos Chełm – Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice – Podlasie Biała Podlaska
Granit Bychawa – Orlęta Łuków
Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna S.A. – Unia Hrubieszów
KS Lublinianka – Tomasovia Tomaszów Lubelski


7. kolejka (14-15 września)

 

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź
Unia Hrubieszów – KS Lublinianka
Powiślak Końskowola – Górnik II Łęczna S.A.
Orlęta Łuków – Łada 1945 Biłgoraj
Podlasie Biała Podlaska – Granit Bychawa
Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm
Sparta Rejowiec Fabryczny – Huragan Międzyrzec Podlaski

 

8. kolejka (21-22 września)
 

Victoria Żmudź – Huragan Międzyrzec Podlaski
Kłos Chełm – Sparta Rejowiec Fabryczny
Kryształ Werbkowice – Włodawianka Włodawa
Granit Bychawa – Lewart Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj – Podlasie Biała Podlaska
Górnik II Łęczna S.A. – Orlęta Łuków
KS Lublinianka – Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Unia Hrubieszów

9. kolejka (28-29 września)
 

Unia Hrubieszów – Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków – KS Lublinianka
Podlasie Biała Podlaska – Górnik II Łęczna S.A.
Lewart Lubartów – Łada 1945 Biłgoraj
Włodawianka Włodawa – Granit Bychawa
Sparta Rejowiec Fabryczny – Kryształ Werbkowice
Huragan Międzyrzec Podlaski – Kłos Chełm

10. kolejka (5-6 października)
 

Victoria Żmudź – Kłos Chełm
Kryształ Werbkowice – Huragan Międzyrzec Podlaski
Granit Bychawa – Sparta Rejowiec Fabryczny
Łada 1945 Biłgoraj – Włodawianka Włodawa
Górnik II Łęczna S.A. – Lewart Lubartów
KS Lublinianka – Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Łuków
Unia Hrubieszów – Powiślak Końskowola

11. kolejka (12-13 października)
 

Powiślak Końskowola – Victoria Żmudź
Orlęta Łuków – Unia Hrubieszów
Podlasie Biała Podlaska – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów – KS Lublinianka
Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna S.A.
Sparta Rejowiec Fabryczny – Łada 1945 Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski – Granit Bychawa
Kłos Chełm – Kryształ Werbkowice

12. kolejka w dniach (19-20 października)
 

Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice
Granit Bychawa – Kłos Chełm
Łada 1945 Biłgoraj – Huragan Międzyrzec Podlaski
Górnik II Łęczna S.A. – Sparta Rejowiec Fabryczny
KS Lublinianka – Włodawianka Włodawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lewart Lubartów
Unia Hrubieszów – Podlasie Biała Podlaska
Powiślak Końskowola – Orlęta Łuków

13. kolejka (26-27 października)
 

Orlęta Łuków – Victoria Żmudź
Podlasie Biała Podlaska – Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów – Unia Hrubieszów
Włodawianka Włodawa – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sparta Rejowiec Fabryczny – KS Lublinianka
Huragan Międzyrzec Podlaski – Górnik II Łęczna S.A.
Kłos Chełm – Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice – Granit Bychawa

14. kolejka (2-3 listopada)
 

Victoria Żmudź – Granit Bychawa
Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna S.A. – Kłos Chełm
KS Lublinianka – Huragan Międzyrzec Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Hrubieszów – Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola – Lewart Lubartów
Orlęta Łuków – Podlasie Biała Podlaska

15. kolejka (9-10 listopada)

 

Podlasie Biała Podlaska – Victoria Żmudź
Lewart Lubartów – Orlęta Łuków
Włodawianka Włodawa – Powiślak Końskowola
Sparta Rejowiec Fabryczny – Unia Hrubieszów
Huragan Międzyrzec Podlaski – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Chełm – KS Lublinianka
Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna S.A.
Granit Bychawa – Łada 1945 Biłgoraj.

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 132

W poprzednim tygodniu: 185

W tym miesiącu: 652

W poprzednim miesiącu: 2026

Wszystkich: 46242